Kariera w Via Medica Group

Aktualne oferty pracy

ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW

Zasady rekrutacji

Gromadzenie i selekcja aplikacji

Aplikacje do pracy w Grupie Via Medica można zgłaszać, wypełniając formularz dla kandydatów. Wypełnione formularze zostają umieszczone w Bazie Kandydatów Grupy Via Medica i są wykorzystywane w ramach prowadzonych rekrutacji.
Dokonując zgłoszenia, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie, przez czas nieokreślony, swoich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych.

Etapy rekrutacji

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów, których liczba i poziom zaawansowania zależą od wymagań dotyczących danego stanowiska pracy.

ETAP 1: Analiza CV

Podczas analizy CV dokonujemy wyboru osób, które zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, wstępnie oceniając doświadczenie, wiedzę i potencjał zawodowy kandydatów.

ETAP 2: Rozmowa kwalifikacyjna

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna, podczas której sprawdzamy informacje zawarte w dokumentach aplikacyjnych, wiedzę i praktyczne umiejętności z danego obszaru oraz poznajemy bliżej Kandydata. Spotkanie rekrutacyjne to doskonała możliwość, aby się zaprezentować. Podczas rozmowy omawiane są również wzajemne oczekiwania i warunki pracy. W zależności od potrzeb procesu rekrutacji rozmowa kwalifikacyjna jest jedno- lub kilkustopniowa.

ETAP 3: Wybór pracownika

Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych podejmowana jest decyzja o wyborze konkretnej osoby na dane stanowisko pracy. O pozytywnej decyzji informujemy kandydatów drogą telefoniczną bądź elektroniczną.Copyright © 2006 VM Group
Strona pochodzi z serwisu praca.vmed.pl